אודות אורי פריש

היי, אני אורי פריש, בן 44, נשוי להדר ואבא לשבעה ילדים.

במהלך 15 השנים האחרונות אני פעיל בתחום השקעות הנדל"ן הבינלאומי ויזמות היי-טק. את התואר הראשון במשפטים קיבלתי מאוניברסיטת בר אילן בשנת 1999, ואת התואר השני במנהל עסקים קיבלתי מאוניברסיטת מנצ'סטר בשנת 2002.

התחלתי לעבוד בשנת 2000 בחברת ג'ונסון אנד ג'ונסון ומשנת 2006 כיהנתי כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברה. בנוסף, הקמתי את חברת MMB המתמחה בציוד ומכשור רפואי.

במהלך 10 השנים האחרונות, אני משמש כשותף מנהל בחברת השקעות הנדל"ן CITYR המתמחה בנדל"ן בארצות הברית. בתפקידי אני אחראי על פיתוח החברה, יצירת אסטרטגיה ושותפויות עסקיות. החברה מתמחה בנכסי מולטי-פמילי ולאחרונה מתמקדת בפרויקטים יזמיים.

לצוות החברה ניסיון עשיר בשוק האמריקאי- היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן ויכולות גיוס, ניהול ורכישה. בסיטיאר שלושה מנהלים שותפים- רועי מרציאנו, מייקל סבו ואנוכי. רועי מביא עמו ניסיון בינלאומי עשיר, הקים 2 חברות באירופה וארצות הברית ואחראי על ההיבט התפעולי של החברה. מייקל הינו מומחה בניהול נכסים ופועל בעולם הנדל"ן בארצות הברית שנים רבות. הוא מומחה בניהול משא ומתן, מבני הון ומשכנתאות.

לצד שני השותפים המנהלים, אני מוביל את CITYR לביצוע רכישות, ניהול וגיוס הון בפרויקטים שונים ברחבי ארצות הברית. הפרויקטים נבחרים בקפידה ובדקדקנות, ואנחנו שואפים למקסם את הרווח מכל עסקה.